Документи, які подають батьки:
- заява батьків або осіб, які їх замінюють про зарахування дитини до ЗДО;
- медичну довідку, видану відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2020 №1645-ІІІ, разом із висновком про те, що дитина може відвідувати ЗДО (якщо немає висновку лікаря про те, що дитина може відвідувати ЗДО, це дає право директору ЗДО відмовити батькам у зарахуванні дитини до закладу);
- копію свідоцтва про народження дитини.
Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до заяви про зарахування батьки додають висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.
Для зарахування дитини з інвалідністю до закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування батьки додають:
- копію медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18років, що видала лікарсько-консультативна комісія закладу охорони здоров’я, або копію посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» від 16.11.2000 №2109-III;
- копію індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.
Під час прийому дитини до закладу, керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із Статутом закладу дошкільної освіти, Правилами внутрішнього розпорядку та розпорядком дня.
Групи у закладі комплектуються за віковими (одновіковими, різновіковими), ознаками.
Для задоволення освітніх, соціальних потреб, організації корекційно-розвиткової роботи у закладі можуть створюватися інклюзивні групи для розвитку дітей з порушенням слуху, зору, мови, опорно-рухового апарату, інтелекту, затримкою психічного розвитку.
Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).
За дитиною зберігається місце в закладі у разі:
- її хвороби
- карантину
- санаторного лікування
- на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють
- у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитиниі із закладу здійснюється:
- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти;
- у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.
Кiлькiсть переглядiв: 925
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.